Společnosti ve skupině

IZOTECHNIK s.r.o.

Tato společnost zajišťuje pro JAP INDUSTRIES s.r.o. jako výhradního dovozce materiálů BELZONA, technické poradenství, servis a distribuci materiálů BELZONA v České republice. Vedle této činnosti IZOTECHNIK s.r.o. dále aktivně působí v oblasti obchodu s hutním materiálem, který je prodáván z vlastního velkoskladu.

Materiály BELZONA patří ke speciálním tmelům a ochranným povlakům, kterými lze rekonstruovat opotřebené díly průmyslových zařízení z kovů, plastických hmot a dalších materiálů. Použití materiálů BELZONA při rekonstrukcích a ochraně čerpadel, armatur, nádrží a zásobníků na chemické látky, dopravníkových pásů, hřídelí a dalších zařízení přináší významné časové a finanční úspory. Podrobnější informace o materiálech BELZONA je možno nalézt na internetových stránkách společnosti. Celorepubliková síť konzultantů je připravena kdykoliv poskytnout odborné poradenství i technickou pomoc při řešení problémů našich zákazníků. Společnost IZOTECHNIK s.r.o. provádí zároveň renovaci čerpadel, mechanických dílů a průmyslových zařízení jak v sídle společnosti v Bystřici, tak prostřednictvím svých smluvních partnerů s celorepublikovou působností.

Další aktivitou společnosti je poradenská činnost a distribuce lepidel LOCTITE.

Vedle těchto činností se IZOTECHNIK s.r.o. zabývá rovněž prodejem hutních výrobků z vlastního velkoskladu v Bystřici. Svoji širokou nabídkou produktů je společnost schopna uspokojit potřeby velkoodběratelů i drobných zákazníků. V nabídce skladového materíálu, která je neustále rozšiřována a v současnosti činí více než 500 položek, se IZOTECHNIK s.r.o. zaměřuje především na hutní materiály pro stavebnictví, kovářství, zámečnictví, klempířství, kovoobrábění a rovněž na sortiment pro drobné odběratele. Kromě hutních materiálů jsou v nabídce také pomocné materiály pro kovovýrobu a stavebnictví (svařovací materiály, spojovací materiály) a příprava polotovarů (dělení, kovoobrábění a kompletace zakázek dle požadavků zákazníka).

www.izotechnik.cz

 

SPEDEX s.r.o.

SPED-EX Třinec s.r.o.

Pro rychlé a operativní uspokojování poptávky po celně logistických službách provozuje sesterská společnost SPED-EX Třinec s.r.o. celně logistické centrum na průmyslové zóně v Třinci - Konské, kde svým servisem uspokojuje řadu společností.

Poskytované činnosti a služby

 • Veřejné celní sklady
 • Spedice
 • Celní deklarace a poradenství
 • Organizace nakládky a vykládky vysokozdvižnými vozíky a jeřáby s možností vykládky kontejnerů a vagonů upravenými vysokozdvižnými vozíky Hyster nosnosti 4 tuny
 • Uskladnění zboží v halách i na venkovních plochách
 • Železniční vlečka s možností vykládání kontejnerů
 • Aktivní a pasivní zušlechťovací styk
 • Celní odbavení jako schválený příjemce bez nutnosti zajíždění kamionů na celní úřad
 • Zastupování firem na základě mandátních smluv
 • Zajišťování ručení celního dluhu
 • Celní deklarace a poradenství

Vybavení provozu kvalitní manipulační technikou splňuje náročné logistické potřeby všech společností ve skupině i ostatních zákazníků. SPED-EX Třinec s.r.o. je připraven rovněž na systém elektronického přenosu dat NCTS, e-vývoz a e-dovoz na celní úřad se všemi výhodami, které tento systém přinese.

www.spedextrinec.cz