Poskytování pronájmů

Společnost JAP INDUSTRIES s.r.o. nabízí k pronájmu nebytové prostory nacházejících se v průmyslové zóně „Baliny" v Třinci - Konské a v Třinci - Oldřichovicích.

Oba areály se nacházejí ve velmi zajímavých lokalitách poblíž centra města Třince. Snadná dostupnost nemovitostí je zajištěna jejich výhodnou polohou v těsné blízkosti hlavních komunikací vedoucích na Slovensko a do Polska. Nemovitosti v Třinci - Konské jsou umístěny v třinecké průmyslové zóně „Baliny", tedy poblíž dalších velkých průmyslových objektů. Výhodou druhého areálu v Třinci - Oldřichovicích je sousedící obchodní dům a s tím související zvýšený pohyb potenciálních zákazníků. 

K pronájmu jsou připraveny především kancelářské prostory, včetně veškerého zázemí nutného k provozu kanceláří a parkovacích ploch. Vedle interiérových prostor jsou pro nájemce určeny zpevněné vnější plochy vhodné např. k přechodnému skladování či parkovaní automobilů. Společnost je schopna k pronájmu poskytnout rovněž řadu služeb ve formě úklidu vnitřních i venkovních ploch, svozu odpadu, zajištění ostrahy objektů apod.

Informace o aktuálním stavu pronajímaných prostor naleznete v sekci Aktuality nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420558340011 nebo emailu japtrading@jap.cz.

 Areál „Baliny" Třinec - Konská

 

 

Areál Třinec - Oldřichovice